دانلود دارا اطلاعیه

دانلود دارا

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

نفوذ جهانی به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری میزان به نقل از اسپوتنیک، میچ مک کانل رهبر اکثریت سنای آمریکا با انتشار بیانیه ای تاکید کرد: روسیه طی ۸ سال ریاست جمهوری باراک اوباما نفوذ جهانی خود را گسترش داده است، روسیه دوست آمریکا نیست.
 
وی در ادامه تصریح کرد: روس ها دوستان ما نیستند. بی شک دولت اوباما هنوز نتوانسته است روس ها را از تلاش برای نفوذ به سیستم های امنیت سایبری ما منصرف کند.
 
بیانیه مک کانل چند ساعت پس از تصمیم اوباما برای اعمال تحریمهای جدید علیه روسیه صادر شده است.
 
وی در ادامه دولت اوباما را متهم کرد که برای بازسازی روابط با روسیه تلاش زیادی کرده است، آن هم در شرایطی که مسکو نفوذ خود در سراسر جهان را افزایش داده است.
 
مک کانل در این باره اعلام کرد: دولت اوباما در ۸ سال اخیر برای احیای روابط با روسیه تلاش کرده و این در شرایطی بوده است که روسیه نفوذ خود در جهان را افزایش داده، در کریمه، شرق اوکراین، سوریه دخالت کرده و سعی کرده تا کشورهای بالتیک را بترساند.
 
باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه دستور وضع تحریمهای جدید علیه روسیه را به خاطر دخالت مقامهای مسکو در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ صادر کرده و هشدار داده است که واشنگتن اقدامات بیشتری را اتخاذ خواهد کرد.
 
باراک اوباما همچنین دستور اخراج ۳۵ دیپلمات روسی را به اتهام جاسوسی صادر کرده و ۲ آژانس جاسوسی روسیه را نیز به خاطر دخالت در هک کردن گروه های سیاسی آمریکا در انتخابات ۲۰۱۶ تحریم کرده است.
 
انتهای پیام/

دانلود این برنامه با لینک مستقیم و به صورت رایگان ، امیدواریم از این برنامه استفاده ببرید
[ad_1]

مطلب نفوذ جهانی “روسیه” در ۸ سال گذشته افزایش یافته است در سایت بزرگ دانلود دارا

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.