دانلود دارا اطلاعیه

دانلود دارا

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان ،‌ رضا یزدانی خواننده موفق موسیقی پاپ راک کشورمان در جدیدترین سری فعالیت های خود ۱۵ دی در دو نوبت و در ساعت های ۱۸:۳۰ و ۲۲:۰۰ در سالن میلاد نمایشگاه روی صحنه می رود.

خواننده آلبوم “سلول شخصی” در این کنسرت زمستانی چند قطعه جدید را در حالی اجرا می کند که طراحی صحنه ای ویژه را برای هوادارانش تدارک خواهد دید.

طنین

در این اجرا همچنین قرار است چند قطعه قدیمی از این هنرمند از جمله “مش رمضون” روی صحنه برود و تصاویر جدید برای مخاطبان حاضر در سالن پخش شود.

یزدانی همچنین در شانزدهمین شب از زمستان در بندرعباس با مخاطبان موسیقی خود دیدار می کند. همچنین گروه این خواننده در تلاش است تا در صورت دریافت مجوزهای لازم،‌ در شیراز ، تبریز و ارومیه نیز به اجرای برنامه بپردازد.

طنین

همچنین با توجه به حجم بالای اجراهای صحنه ای،‌ امکان برگزاری کنسرت در شهرهایی مانند اصفهان که رضا یزدانی پیش از ماه های محرم و صفر روی صحنه رفته بود‌، وجود ندارد و او سال آینده دوباره با مخاطبانش در این شهرها دیدار می کند.

خواننده آلبوم “خاطرات مبهم” که همیشه دغدغه خواندن آثار تاثیرگذاری در زمینه موضوعات اجتماعی را دارد،‌ به تازگی تک قطعه ای با عنوان “اعصاب ندارم” را منتشر کرده که در این اثر به موضوع آلودگی هوا و برخی مشکلات زیست محیطی از جمله خشک شدن دریاچه ارومیه پرداخته است.

طنین
ترانه قطعه “اعصاب ندارم” را مهدی ایوبی سروده و هومن اژدری موسیقی آن را ساخته است. همچنین محمد خرمی نژاد میکس و مستر این قطعه را انجام داده است.

بهاره کنجکاوفرد

انتهای پیام/

دانلود این برنامه با لینک مستقیم و به صورت رایگان ، امیدواریم از این برنامه استفاده ببرید
[ad_1]

مطلب طنین “اعصاب ندارم” رضا یزدانی در سالن میلاد/ موسیقی و دغدغه خشکی دریاچه ارومیه+ عکس در سایت بزرگ دانلود دارا

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.